• zrušiť

    Podkategória

  • zrušiť

    Výrobcovia

  • Model a provedení

  • zrušiť

    Provedení switche

  • zrušiť

    Počet LAN portů

  • Rychlost

  • zrušiť

    Rychlost LAN max.

  • Konektivita

Príslušenstvo a doplnky

Top produkty

Snímok Kód Názov Dostupnosť Cena Operácie
2960305165 PremiumCord Sada montážní do racku ,4x šroub M6, 4x nut , 4x plastová podložka skladom 0,60 €
R6P68A AP-POE-AFGE 1P GE 802.3af 15.4W Midspan na ceste, upresníme 47,52 €
Snímok Kód Názov Dostupnosť Cena Operácie
2960305165 PremiumCord Sada montážní do racku ,4x šroub M6, 4x nut , 4x plastová podložka skladom 0,60 €
R6P68A AP-POE-AFGE 1P GE 802.3af 15.4W Midspan na ceste, upresníme 47,52 €
2960305166 PremiumCord Sada montážní do racku ,50x šroub M6, 50x nut, 50x plastová podložka skladom 8,78 €
2960305160 PremiumCord Izolační páska vulkalizační 25mm/ 5m černá skladom 4,04 €
2960305155 PremiumCord Izolační páska PVC 15/ 10 červená skladom 0,37 €
5260721145231 UBNT Smart Flood Light skladom 115,80 €
JL780A Aruba 1G Ind-Tmp SFP LC SX 500m MMF Transceiver na objednávku 481,76 €
JL781A Aruba 1G Ind-Tmp SFP LC LX 10km SMF Transceiver na objednávku 964,46 €
JL782A Aruba 10G Ind-Tmp SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver na objednávku 1 404,08 €
JL783A Aruba 10G Ind-Tmp SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver na objednávku 3 511,10 €
JL819A Aruba 4000i POE 240W AC DIN Power Supply na objednávku 1 227,92 €
JL820A Aruba 4000i POE 480W AC DIN Power Supply na objednávku 2 194,30 €
JL821A Aruba 4000i POE 240W DC DIN Power Supply na objednávku 1 930,92 €
JL822A Aruba DIN Rail 3RU 19 in Rack Mount Kit na objednávku 350,64 €
517001461 Univerzální PoE Tester Gen2 skladom 83,48 €