Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/ 1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/ Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky. ... viac
Objednávací kód: 539049414
Kód výrobcu: 100-35WDMA
Výrobca: SIGNAMAX
Záručná lehota: 36 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 29,09 €
Cena s DPH: 34,91 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Rychlost LAN max. 10 Gbps
Optika Ano